Sıkça Sorulan Sorular


Bayrak Üretim ve Satış Sanayi Ticaret A.Ş.  Sıkça Sorulan Sorular  


1 - Sitenizden Sipariş Vermek İstiyorum Nasıl Sipariş Vereceğim?

Bayrak.com.tr olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini internet üzerinden Yapıyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip  tamamlıyorsunuz.Özel Ürün Varsa Siparişi tamamladıktan sonra iş saatleri içerisin de tasarım destek hattımızdan Size Ulaşacaklardır.
Bayrak.com.tr sipariş Vermek bu kadar Basit.

2 -  Tasarım Hizmeti Veriyor Musunuz?
Bayrak.com.tr vereceğiniz siparişler için tasarım desteği 5 Revizeye Kadar Yapılmaktadır. Siparişinizi tamamladıktan sonra iş saatleri içerisin de Garfikerlerimiz Size Ulaşacaktır. Elinizde hazır tasarım veya Taslak varsa [email protected] mail gönderebilirsiniz.

3 - Satın Aldığım Ürünlerin Faturasını Nasıl Gönderiyorsunuz?
1. bayrak.com.tr BAYRAK ÜRETİM VE SATIŞ A.Ş. E-Fatura Mükellefidir
1-2 - Fatura Ürünü Ödemesini Yapıp Ürünü Satın Aldıktan Sonra Ürünü Aldığınız Yerden / Otomatik Olarak Siz Müşterimiz Tarafından Oluşturulmakta Sipariş Panelinize Yansımaktatır.Ürünleri Teslim Aldıktan Sonra Faturanıza Ulaşabilirsiniz
1-3 -  Üyelik Panelinizden
bayrak.com.tr Sipariş Bölümünden Faturanızı İndirebilir ve Yazdırabilirsiniz


4 - Baskı Öncesi Herhangi Bir Kontrol Yapıyor Musunuz?
Gönderdiğiniz tasarımlar Siz Müşterilerimize whatsapp Üzerinden Onaylatırıyoruz, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa Onayınızdan Sonra baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp whatsapp ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Bu süre ortalama Tasarıma ve Size Ulaşmamıza Bağlı Olarak Değişmekte tasarımınızın baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.

5 - Siparişlerim Ne Kadar Sürede Elime Ulaşır?
Bayrak.com.tr Siparş Kargo Günü Her Ürünün Altında Yazmaktadır ve Sipariş Esnasında Size Onaylatmaktadır  Size Ulaşması Köy kasaba Mezra Uzaklık Bağlı Olarak Kargo nun Belirlediği Gün ve Saat te Olur.

6 - Acil Yetişmesi Gerekiyor Acil Kargonuz Varmı ?
Acil Kargo veya Acil Teslimatımız Yoktur
Nedeni ise Erken Çıkan Ürünler Acil Olduğu için Express Gurubuna Geriyor ve Fiyatı 5 - 6 Katını Bulabiliyor Bunun İçin Sistem Size En Uygun Olarak Ayarlanmıştır
Bayrak.com.tr de Acil Satışımız Yoktur. Lütfen Israr Etmeyiniz ?

7 - Kargo Ücreti Kime Ait ?
Kargo Firması ve Kargo Ücreti Sitemiz Sepette Eklenmekte ve Hesaplamaktadır  Anlaşmalı olduğumuz Kargo ile Gönderim Sağlanmaktadır.

8 - Satın Aldığım Ürünlerin Faturasını Nasıl Gönderiyorsunuz?
Bayrak.com.tr Alışveriş faturalarınızı Ürünleriniz ile Birlikte Gönderiyoruz.

9 -  Ürün Hakkında Bilgi Almak
Bayrak.com.tr Her Ürünün ( Yanında veya Altında ) Size Gerekli Bilgiler Açıklaması ve Özellikleri Yazmaktadır.

14 -  İndirim Ve Toptan Alım
Bayrak.com.tr Fiyatlar Geçerli Olup Siztem İçinde Algoritma ( Yapay Zeka ) vardır Sizin Aldığınız Ürün Karlılığına ve Adetine Bakarak Gerek Gördüğünde İndim Yapmaktadır

11 - Fiyat Teklifi Almak
Bayrak.com.tr E-ticarettir Fiyatlar Mevcuttur Teklif Verilmemektedir