MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması

MEB BEYAZ BAYRAK - TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL BAYRAĞI

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması firmamızca imal edilip üretilmektedir. İstenilen her ebatta ve kalitede imalatımız vardır. Farklı kumaş cinslerine ( Rashell, Alpaka, Polyester Kumaş, Saten vb. ) baskı yapılmaktadır. Baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri ( Dijital baskı, Empirme Baskı, Ronjan Baskı, Fabrikasyon, Sergrafi vb. ) farklılık göstermektedir. Kaliteden ödün verilmeden üretim yapan firmamız tam kurumsal hizmet vermektedir. Bayrak harici firmamızdan MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul pirinç levhasını da temin edebilirsiniz.

YENİ - MEB BEYAZ BAYRAK - MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEMİZ OKUL BAYRAĞI,

BEYAZ BAYRAK - TEMİZ OKUL SAĞLIKLI OKUL TABELASI  - STANDART ÜRÜN

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Pirinç Tabela ve Levhası firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Standart levha ölçüsü 30x45 cm dir. Levha pirinç malzemeye asit indirme ( korezyon ) yöntemi ile renkli olarak yapılmaktadır. MEB Yönetmeliğine tam uygun levhadır.
Standart  Ölçü - METAL LEVHA ( Ahşap Hariç ) : 30x45 cm
Ahşap Ölçüsü Dıştan Dışa : 34x49 cm
Ürün ve Metal Özelliği : Pirinç asit indirme ( korozyon-oyma) sonrasında renkli oto boyası ile boyanıp hava şartlarına dayanıklılık açısından akrilik vernik uygulanmaktadır.
Ürün İçeriği ve Teslimat Şekli : 1 Adet Ahşap Kaide + 1 Adet Metal Levha + 4 Adet Gizli Vida Başlığı ve Montaj Vidası - Özel paket ile yollanır.
 


Okunma:52 / Tarih:30 Haziran 2022
MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.
MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması Flamalar :Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz. Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.
MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması Dijital Baskı Reklam ve Ürünler :Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.
MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.