Makam Direği Satışı

Makam Direği Satışı

Makam Direği Satışı
Daha çok makam odaları içerisinde kullanılmaya devam eden fakat oldukça zengin kullanım içeriğine sahip direkler ile sabitlenmektedir. Bu direk modellerine salon direği adı da verilmektedir. Makam kısmını temsil eden, kalite ve özellikte imalatı yapılır. Direklerin pek çok farklı türü yer almaktadır. Boyu ay yıldız dâhil olmak üzere genellikle özel ölçü istenmediği zamanlarda 225 cm olarak belirlenmiştir. Türk Bayrağı takılacağı zamanlarda alem yani ay yıldız simgesi kullanılmaktadır. Diğer tüm koşullarda alem kesinlikle takılmamaktadır.

Direklerde bulunacak ay yıldız ölçüsü 12 ise cm olarak belirlenmiştir. Kullanım bölümleri genel olarak makam odaları olsa bile farklı alanlarda da sıklıkla yer verilmektedir. Bayrak üretimi işinde imalatçı firmamız bütün teknik yeterlilikler doğru hesaplamalar yaparak üretimi gerçekleştirmektedir. Şirketimizin temel faaliyeti güvenilir makam direği imalatı gerçekleştirmektir


Okunma:56 / Tarih:30 Haziran 2022
Makam Direği Satışı Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.
Makam Direği Satışı Flamalar :Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz. Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.
Makam Direği Satışı Dijital Baskı Reklam ve Ürünler :Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.
Makam Direği Satışı :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.