Jamtland Cumhuriyeti Bayrak

Jamtland Cumhuriyeti Bayrak

Jamtland Cumhuriyeti Bayrağı

 
Jamtland Cumhuriyeti
Jamtland Cumhuriyeti bayrağı
Bayrak
Jamtland Cumhuriyeti Sembol
Sembol
Millî marş
"Jämtlandssången"
Tür Aktif
Resmî diller İsveççe, Jamtlandic
Hükûmet Republic
 
• Cumhurbaşkanı
Ewert Ljusberg
Tarihçe
 
• Eski yönetim
10th–12th century
• Kuruluş
1963
 

Jamtland Cumhuriyeti, Kuzey İskandinavya'da, 62° ila 65° enlemleri arasında, Stockholm'ün 450 kilometre kuzeyinde yer almaktadır. Jamtland, 39.600 kilometrekarelik bir alana sahiptir, İsveç'in Jämtland İlçesine dayanan bölgesel ve tarihi unsurları olan mikronasyondur. 10. yüzyıldan 12. yüzyıla kadar Jamtland kendi kendini yönetiyordu ve herhangi bir kraliyete bağlı değildi, bu yüzden ismi "Jamtland Cumhuriyeti" idi. 1178'de Norveç'in vasalı oldu ama hâlâ kendini yönetmekteydi. Norveç ile en yakın bağlantısı vergileri ödemekti.


Jamtland Cumhuriyeti Bayrağı İçindekiler

  • 1 Tarih
  • 2 Ulusal semboller
    • 2.1 Jamtlandssången
  • 3 Jamtland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanları
  • 4 Ayrıca bakınız
  • 5 Kaynakça

Jamtland Cumhuriyeti, ilçelerden yapılan göçlere tepki olarak 1963'te (eski 10. yüzyıl cumhuriyetini hatırlatarak) kuruldu. Kuruluşunu tetikleyen olay, İsveçli yetkililerin "Jämtland" ile Västernorrland ili ile birleştirmeye yönelik merkeziyetçi planı oldu. Kurucular "Kurtuluş Hareketi" adında bir dernek kurdular ve halkı "özgürlük festivali" aracılığıyla seferber ettiler. Televizyon şovmeni Yngve Gamlin cumhurbaşkanı seçildi ve Jamtland , İsveç Krallığı içinde kendi başına bir cumhuriyet ilan edildi.

İkinci başkan, komedyen Moltas Eriksson, Kurtuluş Hareketi'ni tiye almıştı. Aslında hareketin ana odağı Jamtland kültürünü, dilini ve yaşam tarzını korumak ve tanıtmaktır.

Şu anki başkan yine gösteri dünyasından biri olan Ewert Ljusberg'di. Yılda bir kez olan Östersund'daki Storsjöyran şehir festivalinde popüler bir konuşma yapıyor ve burada İsveçliler ve Avrupa Birliği ile alaycı konuştu.Okunma:54 / Tarih:10 Nisan 2022
Jamtland Cumhuriyeti Bayrak Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.
Jamtland Cumhuriyeti Bayrak Flamalar :Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz. Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.
Jamtland Cumhuriyeti Bayrak Dijital Baskı Reklam ve Ürünler :Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.
Jamtland Cumhuriyeti Bayrak :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.