Sarı Makam Direkleri

Sarı Makam Direkleri Genellikle makam odalarında kullanılan fakat oldukça zengin kullanım içeriğine sahip bir üründür. Salon direği de denilmektedir. Makamı temsil eder kalite ve özellikte imal edilmektedir. Çeşitleri mevcuttur. Boyu alem dahil ( ay-yıldız) genellikle özel ölçü istenmediği sürece 223 cm dir. Türk Bayrağı takılacağı zaman alem yani ay-yıldız kullanılır. Diğer tüm hallerde alem kesinlikle takılmaz. Alem ( ay-yıldız ) ölçüsü değişmekte dir. Kullanım alanı genellikle makam odaları olsa bile diğer tüm alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Makam odalarında, toplantı salonlarında, konuşmacı kürsülerinin yan veya arka taraflarında, kongre, sempozyum ve organizasyonlarda, tanıtıcı bayrak takılması ile diğer birçok alanda kullanılmaktadır.

Sarı Makam Direkleri Modelleri Nedir? :Sarı Makam Direkleri modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Sarı Makam Direkleri modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Sarı Makam Direkleri Fiyatları Nedir? :Sarı Makam Direkleri ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Sarı Makam Direkleri modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Sarı Makam Direkleri modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Sarı Makam Direkleri ölçüleri kaçtır? :Sarı Makam Direkleri modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Sarı Makam Direkleri modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Sarı Makam Direkleri modellerini nereden alabiliriz? :Sarı Makam Direkleri ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.